Серебряник Д.В., ПП

Пропонуємо

Контакти
Адреса:
69000, м. Запоріжжя, вул. Олександра Матросова, 11
Контактна інформація:
Тел.: (067) 680-34-57
Факс: (061) 220-77-52
Email: sdsmix@gmail.com
Сайт: sdsauto.com
Карта
Статистика
Сьогодні:
Відвідувачів - 3
Показів - 4

За поточний місяць:
Відвідувачів - 96
Показів - 493

ЕМУЛЯТОР КАТАЛІЗАТОРА SK-02 A (ЕМУЛЯТОР ЛЯМБДА)Ціна: 1190.00

Емулятор призначений для імітації роботи лямбда зонда за каталізатором переважно для автомобілів до 2005 року випуску. Встановлюється після видалення каталізатора або при несправності лямбда зонда.


Емулятор отримує сигнал в діапазоні 0 ... 1 вольт від заднього або переднього лямбда зонда через синій провід. Вихідний сигнал для ЕБУ формується на жовтому дроті. Чорний провід емулятора підключається до маси - зазвичай це робиться через сірий провід лямбда зонда (білий провід для японських автомобілів).
Вхідний сигнал обробляється за спеціальним алгоритмом і ми отримуємо значення напруги, характерні для нового каталізатора. Напруга при справному каталізаторі знаходиться зазвичай в діапазоні 0,6 ... 0,8 вольт. На автомобілях з паливною корекцією по задньому лямбда зонду, напруга визначається блоком управління, який намагається утримати її в заданому діапазоні коригуючи подачу палива. За допомогою регуляторів на емуляторі можна зміщувати характеристику перетворення і таким чином, намагаючись змінити вихідну напругу емулятора змушувати блок управління змінювати і паливні коригування.
На деяких автомобілях (наприклад Subaru, Honda, Akura) ці регулювання серйозно впливають на підсумковий витрата палива. Наприклад, відомі випадки зниження витрати палива з 17 до 10 л / 100 км тільки після установки емулятора. Але не на всіх автомобілях буде спостерігатися такий виреженний результат, проте він обов'язково присутній якщо передбачена корекція палива по задньому датчику кисню (лямбда). Така корекція вже є на всіх випущених на даний момент автомобілях.


Деякі характеристики емулятора каталізатора SK-02
Вихідна напруга - 0 ... 0,9 В
Вхідна напруга - 0 ... 0,9 В
Напруга харчування - 11 ... 15 В
Струм споживання - 5 мА
Вихідний імпеданс - 50 Ом постійний


Налаштування емулятора проводиться тільки при необхідності.
Синій - регулює час реакції і інерцію на зміну вхідного сигналу. При повороті за годинниковою стрілкою час збільшується. Значення за замовчуванням відповідають приблизно середнього положення регуляторів. Синій з чорною міткою - регулюється ефективність каталізатора (баланс часу між переходом вихідного сигналу від низького рівня до високого і навпаки). Стандартна настройка - по мітці або в центральному положенні.