Серебряник Д.В., ПП

Пропонуємо

Контакти
Адреса:
69000, м. Запоріжжя, вул. Олександра Матросова, 11
Контактна інформація:
Тел.: (067) 680-34-57
Факс: (061) 220-77-52
Email: sdsmix@gmail.com
Сайт: sdsauto.com
Карта
Статистика
Сьогодні:
Відвідувачів - 3
Показів - 7

За поточний місяць:
Відвідувачів - 96
Показів - 496

ТЮНІНГ БЛОК - CHIP BOXЦіна: 5000.00

Приріст потужності на вашому дизелі до 40% * або економія палива. Проста установка і безпечні для двигуна програми. 


Чіп блок ( chip box SDS ) дозволяє змінювати характеристики мотора так, що б безпечно збільшувати потужність двигуна, або забезпечити максимально економічний режим використання палива (у тому числі і оптимізація дизеля ) . Зміна характеристик досягається шляхом маніпуляції сигналами датчиків. Є можливість перемикання режимів (програм) з кабіни водія і перемикання 8 програм рівня впливу для кожного режиму.


Кожен тюнінг блок поставляється вже настроєним для автомобіля замовника так , що б забезпечити безпечні для двигуна режими. Приріст потужності в безпечному режимі становить зазвичай 15 ... 20%. За бажанням клієнта ми можемо вичавити з двигуна все, на що він здатний, максимально збільшивши подачу палива і тиск наддуву досягнувши 30 ... 40% приросту потужності. Але такий підхід може завдати шкоди двигуну.


Залежно від різних факторів, може бути досягнута і економія палива аж до 20%. Для того , що б дізнатися на скільки можлива економія палива у вашому випадку - проконсультуйтеся з нами.


Чіп тюнінг блок зазвичай поставляється з сумісними з вашим автомобілем роз'ємами. Так що підключити його можна самостійно.


Структура чіп блоку ( chip box SDS ) побудована у вигляді конструктора сигналів з мікропроцесорною обробкою і може формувати або коригувати три сигналу на базі до 5 -ти аналогових, імпульсних і ін входять сигналів. Мікропроцесорний програмний конструктор дозволяє обробляти і формувати сигнали в довільному вигляді за допомогою вбудованих таблиць, математичних функцій, затримок, інтегрування та інших маніпуляцій відразу з одним або декількома сигналами різного типу.


За погодженням, для ентузіастів, може надаватися програмне забезпечення для роботи з чіп блоками, за допомогою якого можна докорінно змінити свій автомобіль.


За вашим бажанням, блок може виробляти довільну обробку практично будь-яких сигналів на автомобілі за рахунок гнучкої внутрішньої структури. Так , ви зможете здійснювати чіп тюнінг двигуна автомобіля практично самостійно.


Чому чіп тюнінг блок для підвищення потужності двигуна краще замовляти у нас?


Гарантуємо 100 % повернення грошей, якщо Вас не влаштував товар протягом 14 днів після покупки.
Працюючи на ринку вже більше 5 років, ми накопичили необхідний досвід, впевнені у своєму товарі і готові надавати гарантії кожному покупцеві!
Гарантія на чіп блок - 2года.
Чіп блок SDS розроблявся в той час, коли на ринку вже була присутня велика конкуренція. Тому ми приділили особливу увагу збільшенню можливостей нашого чіп боксу і поліпшення його характеристик. У блоці використовуються брендові електронні компоненти американських виробників Microchip і Analog Devices , що забезпечує якість і надійність.